LIGHNING TO SD CAMERA

LIGHNING TO SD CAMERA

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

( آخرین بروزرسانی : 8 تیر, 1401 )

بررسی اجمالی محصول

تبدیل لایتنینگ به مموری کارت (sd card) دوربین دیجیتال

نقد و بررسی : LIGHNING TO SD CAMERA

با تبدیل لایتنینگ به مموری کارت اس دی خیلی ساده می توانید عکس های گرفته شده توسط دوربین دیجیتال را به آیفون یا آیپد خود منتقل کنید همچنین شما می توانید آن ها را در صفحه نمایش رتینای زیبای خود ببینید و یا با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

بعد از اینکه شما کارت حافظه اس دی را وارد این تبدیل کنید و به آیفون یا آیپد خود متصل کنید به صورت اتوماتیک آیفون یا آیپد عکس ها و فیلم ها را شناسایی می کند و آن ها را درون بخض عکس های شما به نمایش می گذارد به طوری که عکس های شما بر اساس تاریخ  یا لحظه دسته بندی شده اند. زمانی که شما از (iCloud Photo Library) استفاده می کنید به را حتی می توانید عکس ها و فیلم هایتان را با کیفیت اصلی در حافظه “آی کلود” خود ذخیره و بایگانی کنید. به این طریق عکس ها و فیلم ها در تمام دستگاه هایی که از آن “آی کلود” استفاده می کنند به نمایش در می آیند و قابل ذخیره سازی هستند.

این تبدیل از فرمت های استاندارد عکس مانند “Jpeg , Raw” و فرمت های فیلم مانند “Mpeg , H264” پشتیبانی می کند. انتقال داده برای “iPad Pro 12.9 inch” با سرعت “USB 3” و برای الباقی آیپد ها و آیفون ها مانند “USB 2” انجام می شود.