شارژر MagSafe اپل

شارژر MagSafe اپل

۰ تومان

( آخرین بروزرسانی : 8 تیر, 1401 )

نقد و بررسی : شارژر MagSafe اپل

65 / 100

در رویداد آنلاین Hi speed اپل در کنار آیفون ۱۲ از شارژر مگ سیف برای شارژ کردن این آیفون‌ها بصورت بی‌سیم رونمایی کرد. طریقه‌ی کار این شارژر جدید نیز اینطور است که به صورت آهنربایی به پشت آیفون‌های جدید می‌چسبد و بصورت بی‌سیم آنرا شارژ می‌کند. با این روش استفاده از گوشی هنگام شارژ خیلی آسان‌تر می‌شود.

مگ سیف چیست
مگ سیف چیست

اپل شرکت محافظه کاری است که به سادگی تن به تغییرات بزرگ نمی‌دهد. اما شاهد بودیم که هر چند سال یکبار تصمیم و تغییر جنجالی را اتخاذ کرده که بعنوان مثال می‌توان به حذف جک هدفن در سال ۲۰۱۶ و حذف شارژر از جعبه‌ی آیفون‌های ۱۲ اشاره کرد. معرفی شارژر مگ سیف نیز می‌تواند نشان‌دهنده یک تغییر بزرگ در نسل‌های آینده‌ی آیفون باشد. شارژر بی‌سیم مگ سیف می‌تواند نشانه‌ای برای معرفی آیفون‌های بدون پورت شارژ درسال‌های آینده باشد.

این شارژر بی‌سیم به راحتی به قسمت آهنربایی پشت گوشی می چسبد. حداکثر توان شارژ کردن آیفون به این روش ۱۵ وات است و اپل این شارژر را با قیمت ۳۹ دلار ارائه خواهد داد. همانطور که گجت‌های جانبی مانند ایرپاد و اپل واچ برای اپل سود و درآمد قابل توجهی را به ارمغان می‌آورند. لوازم جانبی مگ سیف نیز می‌تواند به جذابیت‌های اکوسیستم آیفون اضافه کند.

بعنوان مثال از اپل از یک کیف چرمی رونمایی کرده که با استفاده از این سیستم آهنربایی به پنل پشتی آیفون‌های ۱۲ می‌چسبد. همچنین گفته می شود اولین آیفون بدون پورت شارژر در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. اگر چه که احتمال آن برای سال آینده بسیار کم است اما در سال ۲۰۲۲ می‌‌توانیم منتظر چنین آیفونی باشیم.

مگ سیف چیست؟