5 / 100

خبرگزاری رویترز اعلام کرده که جانی آیو به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای مدیریت فراری انتخاب شده است.

پس از جدا شدن «لوئیس کامیلری» از فراری در هفته گذشته، سرمایه‌گذاران این شرکت خودروسازی به دنبال استخدام فردی جایگزین افتاده‌اند که جانی آیو یکی از گزینه‌های آن‌ها است. رویترز اعلام کرده که جانی آیو و لوکا ماستری هر دو به عنوان گزینه‌های احتمالی مدیریت فراری انتخاب‌شده‌اند.

گفتنی است که ماستری و آیو هر دو از مدیران شرکت اپل بوده‌اند و حالا احتمالاً یکی از آن‌ها برای مدیریت این کمپانی خودروسازی ایتالیایی انتخاب خواهد شد.

لوئیس کامیلری هفته گذشته اعلام کرد که به دلیل مسائل شخصی دیگر امکان همکاری با فراری را ندارد و در این میان، سرمایه‌گذاران تصمیم گرفتند تا به دنبال فردی جایگزین برای او باشند که حالا جانی آیو و یکی دیگر از مدیران شرکت اپل را برای این سمت در نظر گرفته‌اند.

جانی آیو از اواخر دهه 1990 میلادی به عنوان مدیر بخش طراحی با اپل همکاری می‌کرد. او سال گذشته از اپل جدا شد و تا به امروز همکاری‌های متعددی را در زمینه طراحی صنعتی محصولات مختلف با شرکت‌های گوناگون انجام داده است.

بسیاری از محصولات اپل در طول دو دهه گذشته توسط جانی آیو یا با مدیریت مستقیم او طراحی‌شده‌اند. او حتی در طراحی بسته‌بندی محصولات آیفون و لوازم جانبی آن‌ها نیز نقش داشته و تا به امروز توانسته به شکلی اعجاب‌انگیز محصولات اپل را به محبوب‌ترین کالاهای الکترونیکی تبدیل کند.

البته لازم به ذکر است که جانی آیو در حال حاضر به عنوان یکی از کاندیدهای مدیریت فراری در نظر گرفته‌شده است و هنوز به طور قطعی در این شرکت خودروسازی فعالیتی ندارد. همچنین ممکن است لوکا ماستری به جای او سمت مدیرعامل فراری را بر عهده بگیرد. 

نظر خود را بنویسید