کابل تایپ سی به تایپ سی MCDODO

کابل تایپ سی به تایپ سی MCDODO

تماس بگیرید

( آخرین بروزرسانی : 9 تیر, 1401 )

بررسی اجمالی محصول

کابل شارژ سریع و انتقال داده تایپ سی به تایپ سی مک دودو Mcdodo CA-812 100w Type-C to Type-C Fast PD 2M

کابل های شارژ و انتقال داده از ابزار های مهمی هستند که کیفیت آنها ارتباط مستقیمی با سلامت باتری دستگاه ها در طولانی مدت و کیفیت و سرعت انتقال داده دارد. بنابراین مهم است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. شرکت مک دودو از تولید کننده های خوشنام لوازم جانبی به طور تخصصی روی تولید انواع کابل های مختلف برای دستگاه ها تمرکز کرده است تا پاسخگوی کامل نیاز های مختلف کاربران باشد. این شرکت دقت زیادی بر مهندسی دقیق و استفاده از متریال های مناسب برای کابل ها و اتصالات دارد که نتیجه آن، کارایی عالی محصولات مک دودو می باشد.

کابل شارژ سریع و انتقال داده تایپ سی به تایپ سی مک دودو Mcdodo CA-812 100w Type-C to Type-C 2M، از تولیدات جدید مک دودو است که از ویژگی های اصلی آن میتوان به سرعت انتقال داده بالا، توان انتقال شارژ 100 واتی (5آمپر) و سازگاری بالا با انواع موبایل ها و لپتاپ های دارای رابط تایپ سی اشاره کرد.

نقد و بررسی : کابل تایپ سی به تایپ سی MCDODO

82 / 100

توان انتقال شارژ 100 واتی

کابل شارژ سریع و انتقال داده تایپ سی به تایپ سی مک دودو مدل CA-812 از گستره وسیع 5 تا 100 وات توان انتقال برق را پشتیبانی می کند و با همه دستگاه ها که دارای رابط تایپ سی هستند، سازگاری کاملی دارد. درصورت اتصال به یک آداپتور شارژ 100 واتی، می تواند دستگاه شما را درصورت پشتیبانی از شارژ فوق سریع، با توان 100 وات شارژ کند.

تراشه کنترل هوشمند E-Mark

تراشه استفاده شده در دل کابل شارژ سریع و انتقال داده تایپ سی به تایپ سی مک دودو بسیار هوشمند بوده و جریان برق عبوری را متناسب با نوع دستگاه، سازگار می کند. همچنین تراشه هوشمند E-Mark، سازگاری کابل شارژ سریع و انتقال داده مک دودو مدل CA-812 با تمامی موبایل ها و لپ تاپ های دارای رابط تایپ سی را تضمین می کند.

شارژ سریع مک بوک پرو در 1.8 ساعت

به لطف توان بالای کابل شارژ و انتقال داده تایپ سی به تایپ سی مک دودو مدل CA-812، مک بوک پرو در مدت زمان 1.8 ساعت بصورت کامل شارژ می شود.

پشتیبانی از شارژ سریع PD 30W

کابل شارژ و انتقال داده مک دودو مدل CA-812 از شارژ سریع PD 30W نیز پشتیبانی می کند و میتواند سریعتر از PD 18W، آیپد پرو و نینتندو سوئیچ را شارژ کند. آیپد پرو با کابل شارژ مک دودو در مدت 2.4 ساعت و نینتندو سوئیچ در مدت زمان 2.5 ساعت بصورت کامل شارژ می شوند.

طراحی حرفه ای

به لطف طراحی حرفه ای و مهندسی شده کابل شارژ و انتقال داده 100 واتی مک دودو مدل CA-812، هنگام بازی کردن در موقع اتصال به شارژ، دمای آن زیاد بالا نرفته و باعث حفظ سلامتی دستگاه و کابل می شود.

کانکتور های باکیفیت از جنس طلای 24 عیار

در کانکتور های کابل شارژ و انتقال داده مک دودو مدل CA-812 از طلای 24 عیار استفاده شده است که ضمن عمر بالای کانکتور ( بیش از 15000 بار اتصال )، اتصال پایدار و بدون افت کیفیت را تضمین می کند.