دی وی دی اکسرنال اپل-super drive

دی وی دی اکسرنال اپل-super drive

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

دسته بندی :

( آخرین بروزرسانی : 8 آذر, 1399 )

بررسی اجمالی محصول

Apple USB SuperDrive

نقد و بررسی : دی وی دی اکسرنال اپل-super drive

طراحی و ساخت:
این محصول از نظر طراحی و زیبایی شباهت بسیار زیادی به دیگر محصولات شرکت Apple دارد. این محصول از جنس آلومینیوم می باشد و طول و عرض آن 139 میلی متر می باشد. ارتفاع این درایو نیز فقط 17 میلی متر است.وزن این محصول 344 گرم است که به درایو کمک می کند در جای خود ثابت بماند و برخلاف دیگر درایوهای سبک وزن باعث جا به جا شدن آن نمی شود. این وسیله از طریق USB به کامپیوتر شما متصل می شود. کابل این وسیله فقط 33 سانتی متر طول دارد و به درایو متصل شده است. این کابل متاسفانه از استاندارد USB2 استفاده می کند ولی برای خواندن و نوشتن دیسک های نوری سرعت بسیار خوبی دارد.

محاسبه سرعت این درایو مقداری سخت است ولی اگر نگاهی به Super Drive های موجود در رایانه های MAC بیاندازیم می شود حدس زد که این Super Drive نیز سرعتی برابر با 8x دارد.

vzwmo8klur2bewp7taho06u7r02mozbq8j2ceartyblq4nb0tv

عملکرد:
عملکرد این محصول به عنوان یک درایو خارجی بسیار خوب است. رایت یک فایل 1 گیگابایتی ISO روی این درایو 4 دقیقه طول کشید. همچنین این درایو صدای بسیار کمی نیز دارد و تقریبا بی صدا کار می کند. این درایو سرعت بسیار خوبی را نیز دارد. اگر به دنبال یک درایو نوری اکسـتـرنـال مـی بـاشـید، ما به شما این درایو را پیشنهاد می کنیم زیرا در صورتی که در شبکه یک کامپیوتر MAC داشته باشید که این درایو به آن متصل باشد، می توانید با استفاده از قابلیت اشتراک دیسک MAC OS X آنرا با دیگر رایانه های MAC به اشتراک بگذارید.

udzu8xesb1enjbe5x5figofywzer415vzziyag362psbm5a03t

برای فعال سازی این قابلیت در System Preferences/Sharing و سپس با انتخاب گزینه CD or DVD Sharing می توانید این قابلیت را فعال کنید. با فعال سازی این قابلیت تمام کامپیوترهایی که با استفاده از کابل و یا به صورت بیسیم به شبکه متصل شده باشند می توانند از محتویات دیسک موجود در این رایانه استفاده کنند.

اگر واقعا به دنبال یک درایو نوری هستید می توانید نسخه بلوری این درایو را نیز انتخاب کنید که به شما این امکان را می دهد که فیلم های بلوری را نیز ببینید. البته کیفیت ساخت و طراحی این درایو در مقایسه با SuperDrive نیست ولی می توانید آنرا با همین قیمت خریداری کنید.

rw5hyyzlute4iqrelnicfxh6wy7l15sltycm1hoi3jgu6fezjd