بند سیلیکون اپل واچ(apple watch)

بند سیلیکون اپل واچ(apple watch)

۰ تومان

( آخرین بروزرسانی : 1 تیر, 1401 )

بررسی اجمالی محصول

  • بند های سیلیکونی اپل واچ ضد حساسیت،نرم و منعطف
  • رنگبندی کامل موجود در فروشگاه می باشد.
  • نصب و جداسازی آسان
  • دارای قفل فشاری

نقد و بررسی : بند سیلیکون اپل واچ(apple watch)

از آنجایی که اپل همواره طرح های متنوعی برای انواع محصولات خودعرضه می کن،به مظور افزایش کاربری اپل واچ خود نیز لوازم جانبی متعددی برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته است. بند ساعت از این لوازم جانبی است که با وجود رنگبندی کامل آن  کاربران می توانند در هر شرایطی و با هر تیپ و پوششی ساعت هوشمند خود را با بند مناسب پوشش خود ستکنند.

یکی از انواع بندهای ساعت هوشمند اپل، بند سیلیکونی اسپرت است که کاربران می توانند از آن در محیط های ورزشی و برای تیپ ها و پوشش های ورزشی یا برای کاربری روزانه خود استفاده کنند.

سوراخ های روی بند ساعت اپل 7 عدد هستند و کاربران برای تنظیم بند ساعت روی مچ دست خود می توانند به راحتی دقیق ترین اندازه را انتخاب کنند. بنابراین ساعت روی مچ دست نه تنگ خواهد بود و نه لق می زند.

مواد اولیه به کار رفته در ساخت بند ساعت هوشمند اپل کیفیت خوب و مناسبی دارند که باعث می شود افراد در اثر استفاده از آن ها دچار حساسیت های پوستی نشوند. طول بند ساعت اپل در حدود 38 ای 42سانتی متر بوده و ضخامت تقریبی آن 2 میلی متر است.این بندها بسیار نرم و لطیف و منعطف می باشند.

همچنین قفل فشاری تعبیه شده روی بند 42 میلی متری اپل واچ، نصب و جداسازی آن را روی مچ دست ساده کرده است و کاربران می توانند تنها با فشار کوچکی بند ساعت را روی دستشان محکم کنند. بنابراین استفاده از این بند محدودیتی برای کاربران ایجاد نمی کند.

بندهای سیلیکونی اپل واچ با هر سه سری ساعت های هوشمند اپل سازگار است.